Otwarcie Festiwau

Muzyka Świata w Pabianicach


W Sobotę 5 października 2013 roku odbyło się uroczyste otwarcie Festiwalu Muzyka Świata w Pabianicach. Dla licznie zgromadzonych w kościele św. Piotra i św. Pawła w Pabianicach gości zagrał na szklanej harfie zespół Galss Duo. Kolejne koncerty odbywają się we wszystkie weekendy października o godzinie 18.00. Program festiwalu znaleźć można na stronie: http://festiwalmuzykaswiata.pl/

Serdecznie Zapraszamy!

 

Godzina Biblijna


Po przerwie wakacyjnej powracają spotkania Godziny Biblijnej w naszej parafii. Wszystkich zainteresowanych zgłębianiem Pisma Świętego i reflektowaniem Bożej woli w ludzkim życiu zapraszamy w każdy wtorek na godzinę 11.00.

Do zobaczenia!

 

Spotkanie młodzieży


W najbliższą sobotę, 31 sierpnia o godz. 18.00 odbędzie się pierwsze po wakacjach spotkanie młodzieży pokonfirmacyjnej. W spotkaniach uczestniczą młode osoby, które zakończyły już swoją edukację na lekcjach religii, ale nadal pragną spotykać się w Parafii i utrzymywać więzi ze swoimi rówieśnikami i współwyznawcami. Spotkaniom zawsze towarzyszy dobra i serdeczna atmosfera. Nie braknie również nigdy modlitwy, rozważań oraz poczęstunku. W najbliższym spotkaniu uczestniczył będzie ks. bp Jan Cieślar.

Serdecznie Zapraszamy

 

Festiwal Muzyka Świata

w Pabianicach


Zbliża się kolejna odsłona Festiwalu Muzyka Świata w Pabianicach. Już w październiku, za sprawą p. Magdaleny Hudzieczek-Cieślar oraz Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Pabianicach, nasze miasto będzie miało okazję poznać i zasłuchać się w doskonałych wykonaniach utworów muzyki poważnej i nie tylko. W cztery kolejne weekendy drzwi naszego kościoła otworzą się na wszystkich, którzy rozmiłowani są w muzyce i poznali już jakość naszego Festiwalu. Zapraszamy również wszystkich tych, którzy pragną uczestniczyć w nim po raz pierwszy – rozpoczynając tym samym swoją przygodę z Muzyką Świata w Pabianicach.

Szczegółowy program Festiwalu, jak również wszelkie dodatkowe informacje można odnaleźć na stronie internetowej: http://festiwalmuzykaswiata.pl/

 

Nabożeństwo w języku

niemieckim


 

Kilka razy do roku w naszej Parafii odbywają się nabożeństwa w języku niemieckim. Najbliższe takie nabożeństwo odbędzie się 28 września o godz. 11.00. Kazanie wygłosi Zwierzchnik Diecezji Warszawskiej Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP – ks. bp Jan Cieślar.

Serdecznie Zapraszamy

 


Strona 41 z 44